Data publikacji: 2018-01-24

Konkurs Motointegrator.com dla warsztatów - Daj się docenić! Zdobywaj opinie, graj o gadżety!

Motointegrator ogłosił nowy konkurs dla warsztatów! Serwisy, które podczas trwania akcji zdobędą 25 opinii, dodanych przez klientów na www.motointegrator.com mają szansę wygrać zestaw gadżetów i materiałów promocyjnych dla warsztatu.

Nie od dziś wiadomo, że opinie klientów wpływają na sukces serwisu. Kierowcy chętniej umawiają wizyty w p­­olecanych warsztatach, szukają rekomendacji w internecie i wybierają mechaników z największą liczbą pozytywnych opinii. Dlatego tak ważne jest, aby zachęcać zadowolonych klientów do dodania oceny warsztatu i umacniać tym samym pozycję godnego zaufania specjalisty w swojej dziedzinie.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Należy uzyskać co najmniej 25 nowych opinii dodanych przez klientów serwisu na stronie i tym samym zyskać szansę na zdobycie pakietu super gadżetów do auta oraz materiałów promocyjnych dla warsztatu.

Konkurs trwa do 31.03.2018 r., a liczba pakietów jest limitowana. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej, po zalogowaniu się do swojej Strefy Warsztatu.

Twojego warsztatu nie ma jeszcze w Motointegratorze?

Dołącz do wyszukiwarki i zwiększ zasięg dotarcia oferty do klientów. Zaloguj się do Strefy Warsztatu, używając hasła i loginu do IC Katalogu i w kilku prostych krokach aktywuj swoją wizytówkę. Wyszukiwarka dostępna jest za darmo dla wszystkich warsztatów w Polsce.

Więcej informacji o ofercie Motointegratora znaleźć na stronie internetowej.