Data publikacji: 2017-02-27

Show Car wyruszy w marcu

W marcu rozpoczyna się sezon szkoleń Show Car. Klienci będą mogli uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez najlepszych dostawców oraz zapoznać się z praktycznymi szkoleniami technicznymi z oferty Inter Cars.

Gdzie najlepiej zapoznać się z ofertą szkoleń dotyczących najnowszych technologii stosowanych w motoryzacji? Gdzie można „dotknąć” wiedzy oraz zebrać doświadczenia, spotkać się ze specjalistami z różnych dziedzin motoryzacji? Gdzie można poznać najnowsze produkty oferowane przez najlepszych producentów z rynku motoryzacyjnego? Odpowiedź na te pytania jest tylko jedna - w ciężarówkach Show Car.

Show Car to trzy niezwykłe ciężarówki, które - niczym transformersy -z pojazdów drogowych przekształcają się w przestronne sale szkoleniowe. Inter Cars, posiadając takie nowoczesne mobilne centra szkoleniowe, jest w stanie dotrzeć niemal w każdy region kraju i odwiedzić zainteresowanych rozwojem wiedzy i umiejętności w dziedzinie motoryzacji.

Sezon szkoleń Show Car rozpocznie się już w marcu. Podczas tegorocznej edycji projektu jeszcze większy nacisk został położony na kwestie merytoryczne. Klienci będą mogli uczestniczyć w szkoleniach prowadzonych przez najlepszych dostawców oraz zapoznać się z praktycznymi szkoleniami technicznymi z oferty Inter Cars.
W ramach tourne po Polsce ciężarówki Show Car odwiedzą także placówki oświatowe, które biorą udział w projekcie Młode Kadry.

Wszystkich właścicieli serwisów oraz mechaników zapraszamy do uczestnictwa. Szczegółowy harmonogram dostępny jest na stronie Show Car
Nie czekaj - zapisz się już dziś.